Konkursas „Gamtos valdovai 2024“

Kovo 22 dieną penki Gražiškių gimnazijos mokiniai ir 5 Bartninkų skyriaus mokiniai vyko į Paežerių dvarą ir dalyvavo konkurse ,,Gamtos valdovai”, kurį organizavo mūsų mokyklos mokytojos Janina Vasaitienė bei Gintarė Zdanavičienė. Konkurso tikslas – paminėti Žemės dieną, ugdyti mokinių komunikacinę, pažinimo, kūrybiškumo kompetencijas, skatinti juos domėtis gamtos ir tiksliaisiais mokslais. Mokiniams teko atsakyti į klausimus iš chemijos, biologijos, fizikos, matematikos bei informacinių technologijų dalykų, taip pat atlikti praktines užduotis. Kol komisija skaičiavo taškus, moksleiviai buvo pakviesti susipažinti su Paežerių dvaro parku. Renginio metu etnologas Andrius Milinkevičius ir „Jaunųjų gamtos tyrinėtojų“ būrelio vadovė Aida Lažauninkienė pristatė „I – naturalist“ programėlę. Konkurso nugalėtojais tapo ,,Ąžuolo” progimnazijos komanda. Visos komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais bei padėkos raštais. Labai dėkojame konkurso organizatorėms bei dalyviams.

Diana Rimavičiūtė 8 klasė