Tėvynei iš vaiko širdelės

Vilkaviškio pradinėje mokykloje vyko tradicinis rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 klasių mokinių minėjimas ,,Tėvynei iš vaiko širdelės“. Renginys yra skirtas Kovo 11-ajai bei Knygnešio dienai paminėti. Šio minėjimo tikslas – mokinių pilietiškumo ugdymas, meninio žodžio suvokimo, taisyklingo ir raiškaus skaitymo įgūdžių gerinimas bei mokinių ir mokytojų bendradarbiavimo skatinimas.

Į minėjimą atvyko 19 skaitovų iš 9 rajono savivaldybės mokyklų. Mūsų mokyklą minėjime atstovavo pirmokė Eglė Žalaitė.

Visų šventės dalyvių pasirodymai buvo įdomūs, nuoširdūs, emocingi. Minėjimo skaitovams buvo įteiktos Vilkaviškio pradinės mokyklos direktoriaus padėkos ir atminimo dovanėlės, o įvairių pasirodymų atlikėjai džiaugėsi saldžiomis dovanėlėmis.

Pradinių klasių mokytoja Loreta Kelnerienė