Pažintinė-edukacinė ekskursija į gyvūnų globos namus

Minint Pasaulinę gyvūnų globos dieną, gimnazijos 7B ir 8B klasių mokiniai, lankėsi Marijampolės gyvūnų globos namuose VŠĮ „Mindraja“. Pažintinės – edukacinės ekskursijos metu vaikai turėjo galimybę pamatyti kaip gyvena beglobiai gyvūnėliai ir išgirsti jų gyvenimo istorijas, sužinoti priežastis, kodėl jie tapo beglobiais. Moksleiviai gyvūnėliams atvežė dovanų – specialaus pašaro.
Apsilankę gyvūnų globos namuose jaučiamės šiek tiek prisidėję prie beglobių gyvūnų gerovės, taip pat supratome kokia svarbi tokių įstaigų veikla, kur suteikiama visa būtina pagalba gyvūnams. Išglostę ir pamylavę pačią pirmąją globos įstaigos gyventoją kalytę Bitę, išvykome papietauti ir pakvėpuoti grynu oru Marijampolės Poezijos parke.
Spalio 4 d. skirta pagerbti visus gyvūnus, padėkoti jiems už jų svarbą žmonių gyvenime,
suteikiant gyvenimui daugiau spalvų, džiaugsmo ir prasmės.

8B klasės mokinė Gustė Rinkevičiūtė

Nuotr. V. onusaitienės