Kūrybinių darbų konkursas-paroda „Visi po viena saule“

1 klasės mokiniai dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės mokyklų priešmokyklinio ugdymo ir pradinių (1-4) klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse-parodoje „VISI PO VIENA SAULE“, skirtai Pasaulinei Dauno sindromo dienai paminėti, kurią organizuoja Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro Alvito skyrius. Šią dieną mūvimos skirtingos kojinės išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms. Gimnazijos pirmokai ne tik mūvėjo skirtingas kojines, bet ir pasiskirstę grupėse gamino kojinę minėtam konkursui. Sėkmė lydėjo dvi pirmos klasės mokines, kurios 1-2 klasių amžiaus grupėje užėmė 2-ąją vietą. Taip pat džiaugiamės, kad du pirmos klasės mokiniai „Mokinių simpatijos“ kategorijoje užėmė net 1-ąją vietą. Laimėti smagu, tačiau reikia nepamiršti pagarbos ir tolerancijos esančiam šalia kiekvieną dieną. 

Pradinių klasių mokytoja Jurgita Navikienė