Gimnazistai renginyje „Karys vienai dienai“

Birželio 4 dieną gimnazija kartu su Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Alytaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Marijampolės poskyrio ir Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 105 pėstininkų kuopos atstovais vykdė renginį ,,Karys vienai dienai”. 5-8 ir I-III gimnazijos klasių mokiniai dieną praleido Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio BPL batalione Marijampolėje. Apsilankymo metu susipažino su kario kasdienybe: kur ir kaip gyvena karys, atliekantis privalomąją karo tarnybą, kokias veiklas vykdo tarnybos metu bei kur leidžia laisvą laiką. Mokiniai ir patys galėjo išbandyti save šaudymo užduotyje, estafetėje ir panaudodami NATO fonetinę abėcėlę perduoti žinutę racijomis. Visos mokinių sukauptos žinios buvo patikrintos viktorinoje, kurios nugalėtojai gavo dovanų. Po visų veiklų klasės surengė pikniką, kurio metu galėjo paragauti maisto, kurį gauna karys su sausu daviniu. Atsisveikindami visi gavo po mažą dovanėlę.

Daugiau akimirkų gimnazijos facebook puslapyje GGTV

III klasės mokinė Aida Bagdonaitė

Nuotr. Vilijos Zajankauskienės